Enota Griček

Zimske delavnice

Spet prišel je zimski čas in z njim dnevi polni pričakovanj. Zato smo se v enoti Griček dogovorili, da okrasimo naš vrtec in medse povabimo mamice naših otrok. Zbrali smo se v četrtek, 3. decembra 2015.

Vzgojiteljice smo pripravile tri dekorativne dejavnosti. V vsaki igralnici sta potekali po dve dejavnosti, prva je bila striženje smrečic in zvezdic, druga izdelovanje snežakov iz papirja, tretja pa je bila izdelovanje dveh velikih snežakov iz plastičnih lončkov.

Med izdelavo dekoracije je bilo vzdušje zelo prijetno. Otroci in mamice so bili zelo aktivni, domiselni in ustvarjalni. Zimske pesmi pa so nam popestrile naše ustvarjanje. Po končani dejavnosti in pogledu na okrašen vrtec smo občutili pravo zimsko vzdušje.

Lara Prettner,  pom.vzgojiteljice

Fotografije.