Vpis otrok v novo šolsko leto

is v enote Vrtca Litija za šolsko leto 2012-2013 bo potekal od 1. do 31. marca 2012.

VPIS PREDšOLSKIH OTROK V VRTEC LITIJA

REDNI LETNI VPIS OTROK NOVINCEV za naslednje šolsko leto poteka na podlagi prijav od 1. do 31.marca 2012. Vpis v enote Vrtca Litija bo potekal po navedenem razporedu. Prošnjo za vpis v vrtec lahko dobite na upravi vrtca, v posameznih enotah ali s klikom na spodnjo ikono.

Vpis v enote vrtca VRTCA LITIJA za šolsko leto 2012/13 bo potekal:

  • Enota NAJDIHOJCA – CKS 8, Litija v četrtek, 1. marec od 9. do 17. ure.
  • Enota JURČEK - Jevnica v petek, 2. marec od 10. do 15. ure.
  • Enota KRESNIČKA – Kresnice v ponedeljek, 5. marec od 10. do 15. ure.
  • Enota KEKEC – Sava v sredo, 7. marec od 10. do 14. ure.
  • Enota TAČEK – Hotič v četrtek, 8. marec od 10. do 14. ure.
  • Enota SONČEK – Vače v petek, 9. marec od 10. do 14. ure.
  • Enota MEDVEDEK - Bevkova1, Litija v ponedeljek, 12. marec od  9. do 16. ure in  torek, 13. marec od 9. do 15. ure.

V ostalih dneh vpis v Vrtec Litija (za vse enote) poteka na upravi vrtca (Bevkova1, Litija) od 9. do 14. ure.

V MESECU VPISA BODO V ENOTAH VRTCA TUDI DNEVI ODPRTIH VRAT.

PRIDITE IN SE POIGRAJTE Z NAMI, VESELI BOMO VAšEGA OBISKA!

VABLJENI!

V kolikor bo vpisanih otrok več kot prostih mest, bo o vključitvi odločala komisija za sprejem otrok. V tem primeru bo potrebno vlogi priložiti tudi potrdila o zaposlitvi staršev. Potrdilo o zaposlitvi vam napiše delodajalec, obrazec pa lahko dobite tudi TUKAJ.

CELOLETNI VPIS PREDšOLSKIH OTROK V VRTEC LITIJA 

Vpis in sprejem predšolskih otrok v Vrtec Litija poteka skozi celo leto na podlagi prijav in prostih mest. Vrtec lahko sprejme otroka, ko je dopolnil starost enega leta oziroma ko je dopolnil starost najmanj 11. mesecev. (Zakon o vrtcih – 20. člen)

Objavljeno Obvestila