Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Cici fotograf

V šolskem letu 2013-2014 so se najstarejši otroci v enoti Medvedek poleg drugih obogatitvenih dejavnosti ukvarjali tudi s fotografijo. Mentorice Milena B., Mateja P. in Pija P. smo jih seznanile z osnovami fotografiranja, njihovo znanje se je skozi vse leto stopnjevalo. Ob koncu šolskega leta je vseh 26 otrok zelo dobro znalo samostojno izostriti sliko, hkrati pa so postali pozorni na detajle, ki fotografijo naredijo izjemno. Fotografirali so značilnosti letnih časov, različne motive po vrtcu, ki so si jih sami izbrali, predmete različnih barv in še veliko drugega. Njihove slike smo shranjevale v mape, potem pa smo izbrale zmagovalno fotografijo vsakega posameznika. Vseh 26 najboljših slik si lahko ogledate v foto galeriji in poskušate ugotoviti, kaj je bilo zanimivo otroku na motivu, ki ga je izbral za fotografijo.

Mateja Premk, vzgojiteljica

Fotogalerija.