Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Poletna osvežitev

V četrtek, 28. julija, se je že navsezgodaj zjutraj prikazalo toplo poletno sonce. Po zajtrku sva z vzgojiteljico, skoraj telepatsko, obe naenkrat predlagali, da otrokom iz našega vrtca Medvedek pripraviva presenečenje. Povedala sem jim, da gremo na sladoled. Zanimalo jih je, ali gremo v slaščičarno. Ob novici, da se odpravljamo na tenis park As, so od veselja nekateri otroci kar stekli v garderobo. Obuli so sandale, na glave poveznili pokrivala, midve pa sva vsakega posebej namazali s sončno kremo. Opozorili sva na pravila hoje po pločniku in obnašanja v prometu, Odpravili smo se in po 20 minutni hoji prispeli na želen cilj.Posedli smo se okrog miz in natakarica je otroke postregla s sladoledom.
jasmina slika1jasmina slika2
Hladna senca in poletna sapica na terasi je otrokom pričarala sladoledni užitek in iskrice veselja v očeh.

Jasmina Berglez, pom. vzgojiteljice