Zahvale

Gospodu Marku Hočevarju se zahvaljujemo, da si je vzel čas in nam ob zaključku projekta Olimpijske igre Soči 2014 pripravil predstavitev o tem svetovno pomembnem dogodku. V imenu otrok in staršev se zahvaljujem za spominke, ki so jih otroci prijeli v dar.
_________________________________________________________________________________________________

Hvala gospe Tatjani Renčelj  iz Knjižnice Litija, da se je tudi tokrat odzvala našemu vabilu in nas s pravljico Snežakov prvi božič, vpeljala v pravljični praznični čas.

Za zanimivo, poučno in doživeto predstavitev ʺPotovanje po evropskih državah z motorjemʺ, izrekamo zahvalo gospe Urški Pavlica, Nastjini mamici iz skupine Čebelice.

Ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku se zahvaljujemo podžupanji Občine Litija Liljani Lovše in čebelarju Franciju Grošelj za prijetno druženje in poučna sporočila o kakovostni hrani iz našega okolja.

Iskrena hvala mladim gasilcem PGD Litija, ki so v oktobru, mesecu požarne varnosti, žrtvovali svoj prosti čas in v našem vrtcu,  profesionalno in odgovorno, izvedli vajo evakuacije v primeru požara.

Zahvaljujemo se gospodu Boštjanu Hancu, Mašinem očku iz skupine Ježki, za podarjene knjige ob Tednu otroka.

Enota Najdihojca
Cesta kom. Staneta 8