Enota Ribica

Praznujemo Dan vrtca

Zaposleni in otroci smo namenili posebno pozornost praznovanju dneva vrtca, ki je potekalo, 19. aprila 2017, v dvorani Gimnazije Litija. Ustvarili smo okolje, kjer so otroci doživeli in občutili praznik vrtca. Vrhunec takšnega praznovanja je nastop najstarejših otrok. Za trenutek so nas prisilili, da smo pozabili na vse skrbi ter nas s svojo radoživostjo in sproščenostjo popeljali po kmetiji in nam prikazali kmečka opravila.
Praznovanje se je naslednji dan nadaljevalo po enotah. Tudi v enoti Ribica smo rajali in se pogostili s torto. Vrtcu so otroci izrekli nekaj želja:

• Da se ne bi podrl (Lucija)
  • Vrtcu želim, da bi bil srečen (Maša)
  • Želim mu šest let in nasmeh (Husein)
  • Želim mu eno rožico, Ivanko in Lukata (Amila)
  • Da bi se vsi skupi slikal in bi potem sliko zavili za darilo in še kakšno sladkarijo zraven dali (Maks)
  • Želim mu prstan, ki ga bom podaril eni punci, sam ne vem kateri (Gal)
  • En poljubček in en srček (Ema)
  • Zaželel bi mu, da vsak pride v vrtec (Rok)
  • Veliko torto z veliko ladjo na vrhu, da jo bomo potem vsi skupaj pojedli (Karlo)

Ivanka Mlinar, pom. vzgojitelja