Enota Taček

Obisk prijateljev iz enote Griček

Naše praznovanje Dneva vrtca se še ni popolnoma zaključilo. V ponedeljek, 9, maja 2016, smo polni pričakovanj dočakali otroke iz enote Griček, ki so iz Litije prišli s »ta velikim« avtobusom. Na hitro so si pogledali naš vrtec, nato pa smo se skupaj odpravili na potep skozi vas Hotič. Peljali smo jih mimo cerkve in šole do našega raziskovalnega kotička pri potočku. Tam, pri potočku pa se marsikaj dogaja, vendar je potrebno imeti zaprta usta in odprte oči. Poslušali smo zvoke narave, brodili po potočku in iskali primeren prostor za naše mlinčke. Zgraditi je bilo potrebno tudi pristanišče za papirnate čolničke.

Čas je vse prehitro minil in morali smo se posloviti, a smo si obljubili, da se zopet srečamo, vendar v njihovem vrtcu.

Mojca Grošelj Radulovič, vzgojiteljica

Fotografije.