Enota Taček

Pustovanje v Gasilskem domu Hotič

Kot že nekaj zadnjih let, smo se tudi letos strokovne delavke  vrtca odločile, da organiziramo pustovanje za vse otroke KS Hotič.
Obiskala nas je Muca Copatarica in pustne šeme z glasbo privabila k aktivnostim. Zabavala nas je z raznoraznimi igrami, kjer so se morali otroci spreminjati v stole, žabe, drevesa, … Izdelali smo tudi »kačo« in jo vili po celem prostoru. Seveda ni manjkalo niti balonov in sladkih bonbonov, ki jih otrokom ni nikoli preveč. Urica prijetnega druženja je res hitro minila, vendar se otroci kar niso mogli posloviti od Muce Copatarice, saj je poleg šivanja copatk, znala tudi risati ljubke muce otrokom na roke.

pustno rajanje 12.2 (3)pustno rajanje 12.2 (2).JPG
Zelo nas veseli, da so se na naše vabilo odzvali tudi otroci, ki ne obiskujejo vrtca Taček in šolski otroci. Hvala animatorki Sari Zupanc in GD Hotič, ki so nam odstopili prostor.

Mojca Grošelj Radulovič, vodja enote