Enota Taček

Športni zaključek šolskega leta

V torek, 11. junija, smo na nogometnem igrišču v Hotiču pripravili športne igre za otroke in njihove starše ter s tem pridobili še eno nalepko za v knjižico Mali sonček.

Mali sonček je dodatni športni program, ki smo ga opravljali skozi celo šolsko leto in si pridobivali ter krepili različne veščine. Hodili smo na izlete, se preizkušali na snegu, se igrali z žogami in premagovali različne ovire. Sodelovali so otroci iz celega vrtca, tudi najmlajši, zato je še kako pomembno, da se preizkušajo tudi v vožnji s poganjalci.

IMG_4109IMG_4110

Starši so skupaj z otroki metali žoge skozi obroč in skozi zajca, hodili po klopi, skakali v vrečah, lezli skozi »pajkovo mrežo« ter hodili po vrvi. Seveda se je moralo športno popoldne zaključiti še s podelitvijo medalj in pohval o opravljenem Malem sončku, ki so ga otroci sprejeli z velikim nasmeškom na obrazu.

In ta nasmešek je dokaz, da vložen trud  v delo ni zaman 🙂

Mojca Grošelj Radulovič, vzgojiteljica