Zahvale

____________________________________________________________________________________________
_2014-2015_________________________________________________________________________________

Zahvaljujemo se vsem staršem za sodelovanje pri pripravi na našo prireditev Dan vrtca. Hvala za vse pripomočke, orodje in oblačila.

Še posebej pa gre zahvala gospodu Požaršku za domiselno izdelano reševalno vozilo in gospe Žgajnar, ki je sešila obleke za medicinsko osebje.

Zahvaljujemo se gospe Jasmini Klopčič za predstavitev poklica medicinske sestre in podarjene medicinske pripomočke za igro otrok.

Zahvaljujemo se GD Hotič za uspešno izpeljano vajo evakuacije.
Zahvaljujemo se družini Planinšek za ogled njihove kmetije ter za podarjeno mleko za Tradicionalen slovenski zajtrk.

Zahvaljujemo se čebelarju, g. Nacetu Koprivnikarju, za  predstavitev opreme in dela čebelarja ter njegovi ženi, ga. Koprivnikar, za njene medenjake, ki jih je ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku spekla posebej za nas.
Gospe Meliti Uštar se zahvaljujemo za podarjeno knjigo, ki bo obogatila naš knjižni kotiček.

Zahvaljujemo se gospodu Pancar Jožetu za podarjene igrače.

Gospe Karmen Bricelj se najlepše zahvaljujemo za podarjen fotoaparat.
_2013-2014_________________________________________________________________________________

Ob zaključku šolskega leta bi se otroci in odrasli enote Taček želeli zahvaliti ga. Magdi Peterka, babici naše Katarine. Babi Magda je z nami sodelovala celo šolsko leto in vsak prvi četrtek v mesecu našim otrokom prebirala skrbno izbrane slikanice ter tako obogatila naše delo.

Ob koncu raziskovalnega projekta KRUH PO POKRAJINAH SLOVENIJE se iskreno zahvaljujemo družinam Žgajnar in Sukič, ki so aktivno sodelovali pri projektu in nam tako pomagali bolje spoznati peko kruha v metergi ter krušni peči. Iskrena hvala!

V petek, 17.  3.  2014 , je z nami preživel g. Malgaj, očka naših dveh varovancev, Anastazije in Alexa. S seboj je prinesel posnetke belokranjskih folklornih plesov in tudi nas naučil nekaj enostavnih korakov. Za njegov trud in čas se mu iskreno zahvaljujemo.

V naši družbi je v torek, 17. decembra 2013,  preživela Juretova babica, gospa Vrdelja, ki je z nami izdelovala piškote. Otroci skupine Zvezdice pa so svoje pekovske veščine pridobivali kar pri gospe Juvan,  Anini in Markovi babici doma. Obema se zahvaljujemo za podajanje slaščičarskih izkušenj in za dopolnitev našega dela.

Zahvaljujemo se gospe Baloh, Nikini mamici, za pobudo in pomoč pri organizaciji Novoletnega bazarja. Za pomoč se najlepše zahvaljujemo tudi gospe Bajde, Anjini mamici.

V  vrtcu nas je obiskala medicinska sestra Petra. Z velikim občutkom se je približala tudi najmlajšim otrokom in jih pritegnila k dejavnosti. Na njeno pobudo smo se naučili vse o negi dojenčka. Najlepša hvala.

Hvaležni smo gospodu Peterki, Katarininemu očku, ki je pomagal pri organizaciji in ogledu Obveščevalnega centra v Ljubljani ter gospodu Požaršku, Tianovemu očku, za organizacijo in ogled gasilske brigade v Ljubljani.

Za spremstvo na sprehodih se zahvaljujemo gospe in gospodu Žgajner, Anjinim in Francijevim staršem.

V petek, 15. novembra, smo v vrtcu organizirali Tradicionalni slovenski zajtrk.  Ob tej priložnosti nas je obiskal gospod Nace Koprivnikar, ki nam je predstavil delo in opremo čebelarja ter  podaril domači med. Gospa Koprivnikar nam je spekla domače piškote z medom, gospa Planinšek pa nam  je podarila domače mleko. Vsem se iskreno zahvaljujemo.

Gospa Metka Sušnik, Nikova babica, je za nas pripravila ogled jesenskih opravil. Za izkušnje, ki smo jih dobili se ji najlepše zahvaljujemo.

Zahvaljujemo se Dejanu Škodi, članu PGD Hotič, za izčrpno predstavitev dela in opreme gasilca in pripravo ogleda gasilskega doma Hotič.

ENOTA TAČEK
Spodnji Hotič 26